PSB Franspol

Witaj na naszej stronie.

PSB Franspol to sieć trzech Składów Budowlanych zlokalizowanych w Koninie, Kole i Słupcy. Właścicielem jest firma Franspol Sp. z o.o. jednen z założycieli i pierwszych akcjonariuszy Grupy PSB.

Pierwszy punkt handlowy powstał w Koninie w 1994 roku, drugi dwa lata później. W 1998 roku otwarto Skład Budowlany w Kole a rok później w Słupcy.

Składy Budowlane działają pod marką PSB Franspol.

PSB Franspol
posiada łącznie: ponad 5000 m2 powierzchni handlowo-magazynowej oraz ok.6000 m2 placów składowych, zlokalizowanych blisko centrów miast, w dogodnych dla Klientów lokalizacjach. Nasze towary dowozimy, wykorzystując własną flotę samochodów dostawczych. Klientów obsługujemy poprzez kilkunastu przedstawicieli handlowych, doradców technicznych a także punkty sprzedaży hurtowej i detalicznej. Zatrudniamy łącznie ok. 50 osób.

Z wieloma dostawcami materiałów budowlanych współpracujemy od lat na bazie stałych umów, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom krótki czas dostawy, dobre ceny i rzetelną obsługę posprzedażną. Jednak naszej oferty nie ograniczamy do stałych dostawców i możemy dostarczyć praktycznie każdy produkt dostępny na rynku. Swoim Klientom oferujemy pełną, kompleksową obsługę, zarówno przy budowie własnego domu, inwestycji budowlanej jak również przy remontach czy drobnych naprawach.  Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami wykonawczymi dostarczając im codziennie wszystko co niezbędne do sprawnej pracy na budowie.

Przez ponad 15 lat działalności handlowej wypracowaliśmy w swoim regionie dobre imię dla marki PSB, która kojarzy się tu z solidną i kompetentną obsługą, innowacyjnością, szeroką ofertą i wysoką jakością oferowanych towarów. Szczególny nacisk kładziemy na wizerunek firmy, etykę w biznesie i dbałość o środowisko naturalne, czego dowodem jest wdrożenie systemów ISO 9001 i ISO 14001 jak również przyznane tytuły: Menadżer Najwyższej Jakości i Przedsiębiorstwo Fair Play.

Franspol Sp. z o.o. to także znaczący na rynku producent mieszanek gipsowych, klejów i zapraw cementowych oraz farb i tynków. Choć wyroby własne Franspolu stanowią jedynie kilka procent oferty handlowej PSB Franspol, to konsekwentna, wieloletnia, dobra współpraca owocuje wśród naszych Klientów bardzo wysoką opinią o produktach marki Franspol.